Uzavřená skupina pro rodiče dětí s autismem

Je to rok, co jsem založila uzavřenou skupinku pro sdílení zkušeností, radostí i starostí pro rodiče autistických dětí.
Musím říct, že jsem s tím dost váhala, péče o skupinu už je přeci jen zodpovědnost.
Ale dneska, když můžu zhodnotit fungování skupinky, tak jsem ráda, jak to tam žije.
Rodiče dostávají cenné rady od ostatních 1.200 členů, kteří už si tím prošli, někdy stačí i jiný úhel pohledu, někdy sdílíme drobné radosti, které pochopí a ocení jen lidé na stejné lodi, protože pro rodiče běžných dětí můžou být příliš obyčejné, naopak sdílení starostí zase trošku zmenší jejich naléhavost.
Samozřejmě proběhlo i pár incidentů, které se snažíme ihned řešit, aby se neopakovaly. To je důvod, proč je nutné při vstupu do skupiny zodpovědět úvodní otázky. Občas se tam přihlašují trolové, roboti nebo úplně cizí, zahraniční profily, které s tímto tématem nemají nic společného a tímto úvodním sítem tedy neprojdou.
Nezlobte se kvůli těmto obstrukcím a poprosím všechny, kdo se do skupiny teď hlásí, aby zodpověděli otázky a kdo se chce k nám přidat, tak jste vítáni zde:

About the author

Jmenuji se Kamila Hejnová. Jsem máma tří dětí. Nejmladší syn, kterému je 15 let, je autista. Rozhodla jsem se psát blog, jak spolu žijeme. Na začátku cesty jsem sama hledala informace a čerpala ze zkušeností jiných rodičů. Každý den se ocitají další rodiče na začátku té samé cesty. Věřím, že si zde najdou odpovědi, inspiraci a užitečné informace.